CHP Denizli Örgütü, kurultayda Özgür Özel’e destek kararı aldı

CHP Denizli Örgütü, kurultayda Özgür Özel’e destek kararı aldı
14 Ekim 2023 11:53

Denizli CHP Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Coşkun, genel seçimler sonrası değişimin konuşulduğu partide dün ilçe başkanlarıyla geniş çaplı bir parti toplantısı yapıldığını, bu toplantıdan kurultayda CHP Genel Başkanlığı için Özgür Özel’e destek kararı çıktığını söyledi.

 

 

CHP Denizli İl Örgütü dün yaklaşık 2 saat süren ilçe başkanları ve delegasyonları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Pek çok konunun masaya yatırıldığı toplantının ana gündem maddelerinden biri de önümüzdeki süreçte gerçekleşecek olan kurultay konusuydu. denizli24haber’de yer alan habere göre toplantıdan çıkan kurultayla ilgili kararı haber merkezimizle paylaşan CHP Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Coşkun, “Toplantının detaylarına girmeyeceğim ama sonuç olarak alınan kararı söyleyeyim. Bu kararı eleştirenler mutlaka olacaktır, demokrasinin gereği olarak ama Denizli Örgütü; kadın kollarından gençlik kollarına, ilçe başkanlarından il başkanına ve kurultay delegelerine kadar önümüzdeki kurultay sürecinde Özgür Özel’i destekleme kararı almıştır” dedi.

 

 

“ÖZGÜR BEY, DENİZLİ’NİN DESTEĞİNDEN DOLAYI MUTLU OLDU”

 

 

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel’in daha önce il başkanıyla bir toplantı gerçekleştirmek istediğini ve Özgür Özel’in Denizli’ye gelmek istediğini daha önce ifade ettiğini belirten Başkan Coşkun, “İl Başkanımız parti örgütüyle yapılacak toplantı sonrası görüşmek istediğini dile getirmişti. Dün yapılan toplantıdan sonra da Özgür Bey’le bir görüşme gerçekleştirildi. Özgür Bey de fazlasıyla mutlu olduğunu ifade etti. Cumartesi günü (Yarın) ziyarete gelmek istediğini söyledi. Bunun da hemen organizasyonu yapıldı. Özgür Bey’in toplantıdaki deklerasyonu da hazır durumda. Güzel de bir deklerasyon olduğunu düşünüyorum” dedi.