Çatı Çıkış Kapakları Bizden Alınır

Çatı Çıkış Kapakları Bizden Alınır
12 Ekim 2021 18:23

Birlik Çatı firması olarak çatı sistemi bileşenlerine yeni bir ürün ekledik. Çatı çıkış kapağı ile sizlere büyük kolaylık ve ergonomik tasarım sağlıyoruz. Ürünümüz yalıtımsız çatı boşluklarının aydınlatılmasını ve havalandırılmasını sağlamakla birlikte çatı kiremitlerinin montaj için tasarlanmıştır.  Çatı çıkış kapakları ve yalnızca tavan aralarını, çatı katlarını havalandırmak ve aydınlatmak için değil, aynı zamanda acil durum çıkışları olarak da kullanılır. Çatıya çıkmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çatıya çıkmak için birçok sebebimiz olabilir.

 

Birlik çatı olarak, çatı çıkış kapakları binanıza yaşam konforu sağlar ve çatınızın altında ki yaşam kalitesini yükseltir. Eskiden karanlık olan tavan araları, tamamen yeni kullanım perspektifleri sunan aydınlık ve samimi yaşam alanları haline geliyor. Tüm ışıklık manzaraları ve tek tek unsurların çok çeşitli olası kombinasyonları düşünülebilir ve gerçekleştirilebilir. Çatı çıkış kapakları, tüm çatı alanının işlevselliğini artırmak için tasarlanmıştır. İster bir çatı çıkış kapak değişimi, ister yaşam alanının modernizasyonu veya yeni bir bina olsun size tavsiyelerde bulunurken kişisel yaşam durumunuzu dikkate alıyoruz. Modern teknolojiler sunan birlik çatı firmamız, üreticilerin, çatı kapak açıklıklarını dekore ederken, herhangi bir mimari stili organik olarak tamamlayacak ürünler olan gerekli boyut, şekil ve renkteki tasarımları seçebilmesi nedeniyle üreticilere benzersiz tasarım çözümleri sunmalarına olanak tanımaktadır.

 

Resim1

Bir bakışta çatı çıkış kapaklarının avantajları:

  • Dayanıklı ve güvenliği test edilmiş kapak konstrüksiyonları
  • En son güvenlik gereksinimlerini karşılar
  • Birinci sınıf malzeme ve işleme kalitesi
  • Optimal enerji değerleri
  • İyi düşünülmüş açma kapama mekanizmalarıyla sağlanan kullanım kolaylığı sağlar
  • Çekici görünüm, yapıların tasarımı tavan arasını süsleyecek, mimari resme özel bir lezzet katacaktır.
  • Güvenilirlik, çatı pencereleri oldukça dayanıklıdır ve çatı ile aynı yüke dayanabilir

Tavan kapaklarıyla daha güvenli bir ev inşa etme hakkında size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Yüksek, sertifikalı kaliteleri ve modern görünümleriyle karakterize edilen değil, aynı zamanda teknik olarak her zaman güncel olan kaliteli çatı çıkış kapağı modelleri sunuyoruz. Acil durumlarda, örneğin bir yangın nedeniyle, acil çıkış pencereleri evin çatısına güvenli bir kaçış yolu sunar. Böylesine özel bir pencere ile evinizin güvenlik standardını önemli ölçüde yükseltmek için yetkin bir irtibat olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Detaylar İçin; https://www.birlikcati.com.tr/cati-cikis-kapaklari