Başkan Bingöl, personelin bayram ikramiyesini 10 bin liraya çıkardıklarını açıkladı

Başkan Bingöl, personelin bayram ikramiyesini 10 bin liraya çıkardıklarını açıkladı
15 Haziran 2024 13:23

Belediye ana hizmet binasında ve dış birimlerinde çalışan personeli ziyaret eden Tuzla Belediye Başkanı Eren Ali Bingöl, “Öncelikle personelimizin gülümsemesini arzu ediyoruz. Yaptığımız hizmetlerle vatandaşlarımızı memnun edeceğimize de inanıyorum. Sözleşmede bin 557,14 TL olan bayram ikramiyemizi de 10 bin TL’ye çıkarttık” dedi.

 

 

Başkanlık makamından inip, ofislerinde çalışan personelle tek tek görüşen Başkan Eren Ali Bingöl, belediye ana hizmet binasının içinde yer almayan dış birimleri de ziyaret etti. Personeliyle yüz yüze görüşüp iyi bayramlar dileyen Başkan Bingöl, bayram ikramiyesini 10 bin TL’ye çıkarttıklarını da müjdeledi.

Bingöl, önce Orhanlı’da Temizlik İşleri Müdürlüğü’nü ardından da Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Otobüs Garajı’nı ziyaret etti.

Özlenen adaletli ve eşit yönetim anlayışını hep birlikte ilçeye getireceklerini belirten Başkan Bingöl, “Öncelikle personelimizin gülümsemesini arzu ediyoruz. Yaptığımız hizmetlerle vatandaşlarımızı memnun edeceğimize de inanıyorum” dedi.