Bahçeli: Verilmeyecek bir hesabımız yok, sessiz kalışımız ülkücü katillerini unuttuğumuz anlamına gelmemeli

Bahçeli: Verilmeyecek bir hesabımız yok, sessiz kalışımız ülkücü katillerini unuttuğumuz anlamına gelmemeli
4 Haziran 2024 11:30

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşuyor. Bahçeli, toplantıya, “Terörist belediye başkanı, terörist milletvekili istemiyoruz.” sözleriyle başladı. Hakkari’ye atanan kayyım nedeniyle İçişleri Bakanlığı’nı tebrik etti.

 

 
Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle:

 

 

Seçilmiş bir belediye başkanı düşününüz, PKK-KCK terör yapılanmasının üst düzey yöneticisi olarak görev alsın. Sözde vergiler toplasın, terörist ve benzeri eylemleri organize ederek halka katılımlarını sağlamak amacıyla baskı yapsın, esnafı PKK Terör örgütü adına tehdit etsin. Hakkari Belediye Başkanı hamdolsun görevden uzaklaştırılarak gözaltına alınmış Hakkari Valimiz başkan vekili olarak görevlendirilmiştir. İçişleri Bakanlığı’mız hukuk sınırları dahilinde devreye girmiştir.

Bir teröristin 31 Mart seçimlerinde aday gösterilmesi demokrasiye kastetmek hukuku işlevsiz hale sokmak niyetiyle arkasından dolanma devlet ile yöre halkını karşı karşıya getirmenin hazırlığını yapmaktır. Bir PKK’lının 31 Mart seçimlerinde aday gösterilmesi, seçimlere katılması başlı başına bir skandaldır! Türkiye muz cumhuriyeti, kabile devleti, işgal devleti değildir

 

 

Şimdi gerçek emellerini maskeleyerek normalleşme ve yumuşama sözlerini tedavüle sokan demlenmiş CHP’ye sormak isterim bizim hangi konuda yumuşak olmamızı bekliyorsunuz? Demlenmiş CHP’ye sormak isterim bizim hangi konuda yumuşak olmamızı bekliyorsunuz?

 
Demcilerin ve yandaşlarının siyasi kışkırtmalarına rağmen oyun boşa çıkarılacaktır. MHP ve ülkücü gençlik Türkiye için bir felaket olacak kavganın tarafı olmayacaktır, demokratik ve meşru zeminlerde sonuna kadar mücadele edecektir

MHP ve ülkü ocakları aleyhine tedavüle sokulan karanlık senaryolar artan dozlarda ilerlemektedir. Yargıya intikal etmiş bir cinayet davasında partimizin ve Ülkü Ocaklarının suçlanması, hatta dahilde ve hariçte Ülkü Ocakları’na suç örgütü gölgesi düşürmek için kolları sıvayan ajanların sırtının sıvazlanması tesadüf değildir. Verilmeyecek bir hesabımız olmadığını cümle alemle paylaşıyoruz. 55 yıllık mazimizin damıtılmış şuuruyla dostumuzu da dostumuzu da tebrik edecek karakter bizde vardır. Elinde ve vicdanında ülkücü kanı taşıyan alçaklarla hesaplaşmayı buradan teklif ediyorum. Hesaplaşmaya hazırız, bundan kaçmayız! Hesaplaşacağız ama helalleşmeyeceğiz. Bugüne kadar sessiz kalışımız ülkücü katillerini unuttuğumuz anlamına asla gelmemelidir!