Alfa Finance Lab Nedir?

Alfa Finance Lab Nedir?
15 Nisan 2022 11:44

Alpha Finance Lab, Smart, Chain, Ethereum ve Binance başta olmak üzere farklı ürünleri entegre edecek ve kullanıcılara çeşitli blok zincirleri deneyimi yaşatacak bir DeFi ekosistemi olmaktadır. Alpha ekibi katılımcıları, “Alpha ürünleri arasında birlikte çalışabilirlik oluşturarak ve DeFi’nin bir sonraki aşamasını yürütmek için önde gelen ekosistem ortaklarıyla bütünleşerek zincirler arası DeFi ve zincirler arası likiditeyi yönlendirmeyi” istemektedir. Alfa ekibi ise aşağıdakileri başarmak istiyor:

  • Kullanıcıların desteklenen varlıkları yatırması için sürdürülebilir getiri üretimi
  • Kalıcı kayıp (IL) var ise riski ortadan kaldırın ya da azaltın
  • Hazırda sağlanan faiz oranlarıyla kredi vermeyi destekleyin

Alpha Finance Lab Hangi Problemi Çözmektedir?

Alpha Finance Lab’in düzeltmek istediği iki özel sorun bulunmaktadır. Bu sorunlar;

DeFi ürünlerinin birçoğu, Ethereum’un en çok bilinen ölçeklenebilirlik sorunu sebebiyle DeFi kurallarının büyümesine engel olan Ethereum üzerine kurulmuştur. Ayrıca DeFi kullanan insanların diğer yaygın olarak kullanılan blockchain ağlarında bulunan avantajlardan alt düzey ücretler ile yararlanmalarını engellemektedir.

Alpha Finance, DeFi kullanan insanların istedikleri ürünler ve çözümlerle piyasada bulunan diğerleri arasında köprü oluşturarak bu tür sorunları çözmeye çalışmaktadır. Kripto para nedir sorusunun cevabına baktıktan sonra şimdi kripto para nereden ve nasıl alınır sorusunun cevabına bakalım.

Resim1

 

ALPHA Coin Nereden Nasıl Alınır?

Binance borsasında bir hesap oluşturulduktan sonra coin nereden nasıl alınır konusunda, aşağıda verilen adımları izleyerek hızlı ve basit bir şekilde ALPHA Coin alınabilir. Yatırımcı insanların kirpto para alımında Binance’i tercih etmelerindeki en büyük nedenler, Binance’in, güvenlik, likidite ve hız alanlarında diğer borsalara göre daha iyi olmasıdır. Kripto para nedir sorusun cevabına baktıktan sonra şimdi nereden ve.

ALPHA Coin almak için öncelikle kaydolduğunuz borsaya Türk lirası göndermek veya TL yerine kullanılabilecek herhangi bir kripto para birimi satın almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance giriş sayfasına gelerek, sol üst bölümde bulunan Kripto Al seçeneğine basarak “Kredi/Banka Kartı” seçeneğine tıklayın.

Açılan bölümde kaç TL ile işlem açmak istediğiniz seçerek, Coin kısmından USDT’yi işaretleyin. USDT satın aldıktan sonra tekrar sol üste gelerek “Al-Sat” seçeneğine gelerek ön izleyin “Klasik” seçeneğine tıklayın.

Açılan bölümden sağ üstte yer alan kısımdan USDT’nin seçeneğini seçerek, arama bölümüne ALPHA yazın ve altta açılacak olan bölümden ALPHA/USDT işlem çiftini seçin. Daha sonrasında ortadaki “ALPHA AL” seçeneğine gelerek satın almak istediğiniz Alpha coin miktarını girin. Satın almak istediğiniz miktarı girdikten sonra işlemi onaylayarak Alpha Finance Lab Coin satın alma işlemini sonlandırın.

Güncel Binance Referans (Komisyon İndirimi) Kodları (Ömür Boyu Geçerli)

Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: JL3MPH7U

Binance Futures vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505

Resim2