’15 Mayıs sabahı Bahçeli, Erdoğan’ı ortada bırakacak’

’15 Mayıs sabahı Bahçeli, Erdoğan’ı ortada bırakacak’
24 Nisan 2023 08:46

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı videoyu “15 Mayıs sabahı iktidarı kaybettikleri gün Bahçeli Erdoğan’ı ortada bırakacak. Ve şu sloganı söyleyecek: “Ben yapmadım o yaptı” notuyla paylaştı.

 
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, sosyal medya hesabından AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi eleştirdiği eski bir görüntüyü paylaştı.

 

 

“BEN YAPMADIM O YAPTI”

 
Davutoğlu videoyu “15 Mayıs sabahı iktidarı kaybettikleri gün Bahçeli Erdoğan’ı ortada bırakacak. Ve şu sloganı söyleyecek: “Ben yapmadım o yaptı!” notuyla paylaştı.

 

 

Videoda Erdoğan’ın Bahçeli için söylediği “Ve çıkıyor MHP’nin başındaki beyefendi aile nedir bilmez. Onun böyle bir derdi yok. Çoluk nedir çocuk nedir bilmez. Onlar kandan beslenen vampirler ” ve Sayın Bahçeli bugün milliyetçilikten nem vuruyor. Kime yutturacaksın sen bu milliyetçiliği”, “Kimse bizim karşımıza Türklükle de çıkmasın. Biz her türlü milliyetçiliği ayaklarının altına almış bir iktidarız” sözlerine yer verilirken Bahçeli’nin de “3 hilalin altında kendisine ve emellerine asla yer yoktur ve olmayacaktır” ifadeleri yer alıyor.