Yılmaz Büyükerşen işçileri ziyaret etti

Yılmaz Büyükerşen işçileri ziyaret etti
13 Şubat 2019 17:49

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet veren Ak Oluklu Mukavva Kutu ve Ambalaj fabrikasını ziyaret etti.

 

 

 

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet veren Ak Oluklu Mukavva Kutu ve Ambalaj fabrikasını ziyaret etti.

 

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Ak Oluklu Mukavva Kutu ve Ambalaj Fabrikası Genel Müdürü Ahmet Kahveci’nin daveti üzerine fabrika çalışanları ile buluşan başkanlar işçilerle sohbet etti.

 

Ak Oluklu Mukavva Kutu ve Ambalaj Fabrikası’nı gezen ve o sırada işçilerle konuşan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen işçilere “Çok güzel işler yaparak ekonomiye büyük katlı sağlayan emekleriniz var. Sizlerin değerli emekleri her türlü takdirin üzerinde. Eskişehir’de sizler için hayata geçirdiğimiz projeler var. Eskişehir yaşanılabilir kentler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Birlikte yaşadığımız bu güzel şehir bizim sevgilimiz dolayısıyla sizlere hizmet etmekten çok mutluyuz” ifadelerini kullandı.

 

Yılmaz Büyükerşen’den sonra konuşmaya Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç devam etti. Ataç, “Çok değerli emekçi kardeşlerimiz, burada bizleri kabul ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum.Bizde yalan yoktur, her zaman doğruları ve gerçekleri söylüyoruz. Biz hiçbir vatandaşımızın siyasi görüşü ile ilgilenmeyiz. Bugün sizler Eskişehir’de yaşamaktan mutlusunuz ya bu bize yeter. Bugün Türkiye’nin her yerinden belediye başkanları Eskişehir’e geliyor, projeler alıyor. Ayrıca kentimize gelmeyen turistler yaşanan gelişmeler ile Eskişehir’e gelmeye başladı. Bugün taksici kardeşimize sorun, bakkalınıza sorun, zücaciyecilere, otelcilere gidin, Eskişehir’de olmaktan memnun olduklarını söyleyeceklerdir. Sizlerden tek ricam, elinizi vicdanınıza koyup o şekilde oy kullanmanız. Yolumuz açık olsun, hepinize aydınlık günler diliyorum ” dedi.

 
“Eskişehirliler bu hizmetleri takdir ediyor”

 

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ise, “Eskişehir, Türkiye’de şehircilik anlamında öne çıkan bir il. Eskişehir halkının istediği belediyecilik anlayışı ile hizmet veriyoruz. Büyükşehir, Tepebaşı ve Odunpazarı belediyelerimiz Eskişehir’i iyi yönetiyor. Türkiye’de pek çok sıkıntı varken Eskişehir’de mutluluk ve sevgi varsa yerel yönetimlerin payı büyüktür. Bizler yaptığımız uygulamalarla sizlerin yaşamını kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Eskişehirliler bu hizmetleri takdir ediyor” ifadelerini kullandı.

 

Ziyarette son olarak CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü konuştu. Süllü konuşmasında “Eskişehir’de başkanlarımız sizler için önemli hizmetler veriyor. Belediye başkanlarımızın başarıları ile Eskişehir örnek alınan bir kent haline geldi. Şehrimizde uygulanan başarılı şehircilik çalışmaları ile sokaklarda mutlu ve huzurlu yürüyoruz. Diğer illerde yaşayan vatandaşlar Eskişehirli olduğumuz için bizleri kıskanıyor. Bu şehirde çoşku, huzur ve mutluluk var ve biz bunları başkanlarımıza borçluyuz” dedi.

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar