Total Yakıt Matik

Total Yakıt Matik
27 Kasım 2017 16:24

Akaryakıt alışverişi, günümüzde neredeyse tüm şirketleri ilgilendiren ve yoran bir konudur.

 

Türkiye’nin her yerinde başarılı hizmetleriyle tanınan Total’in geliştirdiği yakıtmatik uygulaması, akaryakıt alışverişlerini sorun olmaktan çıkaran bir hizmettir. Uygulama kapsamında özellikle filo ve şirket sahiplerinin birçok avantaja sahip olacağını belirtmek isteriz. Bütçenizi rahatlatacak ve aynı zamanda zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak birçok fırsatı Total’in sağladığı hizmet sayesinde yakalayabilirsiniz.

Şirket sahibi iseniz şirketinize ait araçların kontrolünü, akaryakıt alışverişleri için en kısa zamanda en avantajlı şartlara ulaşmanın fırsatını bu hizmet ile yaşayabilirsiniz. Total’in geliştirdiği akaryakıt alışverişleriniz için en faydalı uygulamalardan biri olan bu hizmeti kullanmak için taşıtlarınızın istasyona girdiğiniz andan tanınmasını sağlayacak bir takım ekipmanlara ihtiyacınız vardır.

Şirket araçlarınıza taktıracağınız ekipmanlar sayesinde ve plakalarınızın da yardımıyla Total’in akaryakıt istasyonlarından her hangi birine girdiğinizde yapacağınız alışverişiniz boyunca aracınızdan çıkmanıza gerek kalmaz. Limit sistemiyle çalışan bu uygulamaya ister aylık ister haftalık isterseniz de günlük limitler satın alabilirsiniz. Satın aldığınız limite ve süresine bağlı olarak bu hizmetten çok pratik bir şekilde yararlanırsınız.

Total yakıtmatik sayesinde yalnızca şirket sahipleri kazanç sağlamaz, aynı zamanda şirket çalışanları da yakıt alış verişi yaparken birçok anlamda kazanç elde eder. Örnek vermek gerekirse bu uygulama kapsamında akaryakıt istasyonlarına girdiklerinde araçlar anında tanındığı için herhangi bir bilgi vermelerine, ödeme yapmalarına ve akaryakıt çeşidini seçmek için zaman kaybetmelerine asla gerek yoktur.

Yakıtmatik’in Sağladığı Kolaylıklar

Radyo frekansları kullanılarak geliştirilmiş oldukça ileri teknolojiyle çalışan bir uygulama olan bu hizmet, araçlar Total istasyonlarına girer girmez otomatik olarak ödeme alır. Ödeme fişleri ya da faturalarını şirket adına oluşturur ve araç içerisindeki kişiye değil şirketi bilgilendirir. Böylece gerek şehir içinde gerekse şehirlerarası yolculuklarda herkes için zaman kaybı yaşamanın biraz olsun önüne geçer.

Sizler de hem şirket sahibi olarak hem de şirket çalışanları olarak avantajlı yolla akaryakıt alışverişi gerçekleştirmek istiyorsanız Total’in hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hizmet kapsamında şirket çalışanlarının akaryakıt harcamalarını en hızlı şekilde kontrol etmek yakıtmatik uygulaması ile oldukça kolay olacaktır.

 

 

Yorumlar

Yorumlar