Sunucuya ‘taciz’ dehşeti

Sunucuya ‘taciz’ dehşeti
17 Haziran 2017 19:00

Büyükada’da denize giren Sunucu Canan Tuğaner, kendisini cep telefonuyla görüntüleyen kişiyi farketti. İranlı şüpheli ile Tuğaner arasında başlayan tartışma arbedeye dönüştü.

 

 
BÜYÜKADA’DA SUNUCUYA “TACİZ” DEHŞETİ

 

 

Televizyon sunucusu Canan Tuğaner, Büyükada’da sahil kenarında bikinili haldeyken cep telefonuyla görüntülerini çeken İranlı bir kişiyle tartıştı. Tartışma arbedeye dönüştü. Bu sırada Tuğaner’in alnı yarıldı; şüpheli gözaltına alındı.

 

 

GÖRÜNTÜLENDİĞİNİ FARKETTİ

 

 

Büyükada’daki olay saat 16.00 sıralarında meydana geldi. 36 yaşındaki Sunucu Canan Tuğaner, arkadaşıyla birlikte günübirlik Büyükada’ya gitti. Tuğaner burada denize girip serinledi. Bir süre sonra Canan Tuğaner denizden çıkıp sahilde cep telefonuyla görüşmeye başladı. Bikinili olan Tuğaner bu sırada bir kişinin cep telefonuyla kendini görüntülediğini fark etti.

 

 

CEP TELEFONUNDAN O GÖRÜNTÜLER ÇIKTI

 

 

Tuğaner, görüntüyü çeken kişinin yanına gidip ona tepki gösterdi. Canan Tuğaner ile İran uyruklu B.J. arasında arbede yaşandı. Arbede sırasında Canan Tuğaner’in alnı yarıldı. Olaydan sonra şüpheli gözaltına alındı. İranlı şüphelinin cep telefonundan Tuğaner’in sahilde bikiniyle yürürken çekilen görüntüleri çıktı. Canan Tuğaner hastaneden darp raporu alıp B.J. hakkında şikayette bulundu.

 

 

“UMARIM GEREKLİ CEZAYI ALACAKTIR”

 

 

DHA’ya açıklama yapan Tuğaner, “Denize girip çıkmıştım ki gizlice videomun çekildiğini farkettim. Müdahale edip telefonu elinden aldım. Kişinin İranlı olduğunu öğrendim. Polis çağırmak istedim, o arada bir arbede oldu. Sinirlerime hakim olamadım. Şikayette bulundum. Umarım gerekli cezayı alacaktır. İnsanların özgürlüğüne karışılmaması gerektiğini düşünüyorum. İnşaallah kim suç işlediyse cezasını bulur. Adalete güveniyorum” dedi.

 
İhsan YALÇIN – İstanbul DHA

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar