Sultanbeyli’de CHP’li Başkan protokole böyle haykırdı: Atatürk’ün adı anılmadan bu tören kutlanamaz, bu vefasızlık en büyük ihanettir!

Sultanbeyli’de CHP’li Başkan protokole böyle haykırdı: Atatürk’ün adı anılmadan bu tören kutlanamaz, bu vefasızlık en büyük ihanettir!
30 Ağustos 2019 10:33

İstanbul’da AKP’li Sultanbeyli Belediyesi’nin düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerine “Atatürk’ün adı anılmadan bu tören kutlanamaz!” çıkışı damga vurdu.

 

 

Sultanbeyli Belediyesi’nin düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerinde Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal’in ismine dahi yer verilmedi. Programa katılanların tepkisini çeken etkinliğe ilçe protokolünde bulunan CHP Sultan Beyli İlçe Başkanı da sessiz kalmadı. Atatürk’ün adını anmadan tören yapan protokole İlçe Başkanı “Bu zaferi kazanan Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’tür. Atatürk’ün adı anılmadan bu tören kutlanamaz” demiştir. Bu vefasızlık en büyük ihanettir ” diye haykırdı.

Olay Sultanbeyli’de ve törene katılan yurttaşlar arasında geniş yankı bulurken, CHP TBMM Grup Yöneticisi, İstanbul Milletvekili Özgür KARABAT o anları sosyal medya hesabı aracılığı ile paylaşarak duyurdu.

İşte o anlar:

Atatürk’ün adını anmadan tören yapan protokole Sultanbeyli İlçe Başkanımız
@muratkantekin “Bu zaferi kazanan Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’tür. Atatürk’ün adı anılmadan bu tören kutlanamaz” demiştir. Bu vefasızlık en büyük ihanettir #30AgustosZaferBayrami

zgur-karabat

Yorumlar

Yorumlar