Sisi AKP’li aileye gelin gitti!

Sisi AKP’li aileye gelin gitti!
10 Şubat 2020 09:30

Kamuoyunun “Sisi” olarak tanıdığı trans birey Seyhan Soylu, 3’üncü kez evlendi! Rize’ye gelin giden Sisi’nin, AKP’li Yazıcı ailesinden Fahri Yazıcı ile nikah kıydığı belirtildi

 

 

47 yaşındaki Seyhan Soylu, 3’üncü evliliğini Rizeli işadamı Fahri Yazıcı ile gerçekleştirdi. SüperHaber’in iddiasına göre; Çayeli’nin tanınmış ailelerinden “Yazıcılar”a gelin giden Seyhan Soylu, 35 yaşındaki Fahri Yazıcı ile dini nikah kıydı!

 

 

Sisi’nin yeni eşi Rizeli iş adamı Fahri Yazıcı’nın AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın yakın akrabası olduğu iddia edildi.

 

 

Sisi’nin Yeşilköy’deki evinde kıyılan nikah öncesi imam Kur’an-ı Kerim okudu ve ardından tasavvuf müziği ekibi eşliğinde ilahiler okunup semazen gösterisi yapıldı.

 

İkilinin yakın dostlarının katıldığı nikah öncesi bir konuşma yapan Sisi, şu ifadeleri kullandı: “Bizde öncelik İslami ritüel! Nisan ayında Moğolistan’da Şaman düğünü, Allah nasip ederse yazın da istanbul ve Rize’de basına kapalı yakın dost, arkadaş ve aile eşrafının katılacağı mütevazi bir ‘Kır düğünü’ yapmak gönlümüzden geçmekte. Artık yeni adım attığım hayatımda muhafazakar, mütedeyyin bir hayat sürmek istiyorum. Evlilik kurumu sorumluluk ister. Geçmişimde yeteri kadar çılgınlıklar yaptık. Artık durulma ve dingin bir hayat sürmek gerek. Benim de hep İslami ritüellerle izdivaç yapmak gönlümde vardı. Allah kalbime göre nasip etti. Geçmişte olaylı Marmara Gemisi sürecinde Kudüs ziyaretimde ilk kıblemiz Mescid-i Aksa’da yarı hacca nail olduk! Rabbim nasip ederse eşimle birlikte Mekke ve Medine ziyaretleri de yapmak istiyorum. Bu ziyaretler sonrasında da İslami kurallara göre hayatımı idame ettirmek istiyorum.”

 

sissss

 

Yorumlar

Yorumlar