Sirkeci Marmaray İstasyonu’nda bir yolcu raylara düştü

Sirkeci Marmaray İstasyonu’nda bir yolcu raylara düştü
12 Nisan 2018 17:13

Marmaray Sirkeci İstasyonunda raylara düştüğü belirtilen kişi hayatını kaybetti.

 

 

 

Olay saat 11.30 sıralarında meydana geldi. Marmaray Sirkeci İstasyonunda bir kişi henüz bilinmeyen nedenle raylara düştü. İhbar üzerine istasyona polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay nedeniyle Seferler Kazlıçeşme istikametine durduruldu.

 

Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede raylara düştüğü belirtiler kişinin hayatını kaybettiği belirlendi. Polis ekipleri olayın intihar mı kaza mı olduğunu belirlemek için soruşturma başlattı. Bu arada Marmaray’dan yapılan açıklamada, “Teknik bir arıza nedeniyle trenlerimiz Sirkeci´den aktarmalı olarak çalışmaktadır” denildi. Yapılan incelemelerin ardından üzerinden kimlik çıkmayan cenaze Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Seferler de normale döndü.

 

DÜŞTÜ MÜ ATLADI MI

 

Olay saat 11.30 sıralarında meydana geldi. Marmaray Sirkeci İstasyonunda 18 yaşındaki Baha Güzeycan henüz bilinmeyen nedenle raylara düştü. İhbar üzerine istasyona polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay nedeniyle Seferler Kazlıçeşme istikametine durduruldu.

 

Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede raylara düştüğü belirtilen Güzeycan hayatını kaybettiği belirlendi.

 

120420181710138050774

 

SON FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI

 

Polis ekipleri olayın intihar mı kaza mı olduğunu belirlemek için soruşturma başlattı. Bu arada gencin, istasyonda bir arkadaşı tarafından çekilen fotoğrafı ortaya çıktı. Güzeycan’ın arkadaşının olayla ilgili ifadesine başvurulduğu öğrenildi.

 

Yapılan incelemelerin ardından gencin cenazesi Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Cenazenin kaldırılmasının ardından seferler normale döndü.

 

Haber: Alper KORKMAZ-İSTANBUL DHA

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar