Osman Yıldız’ın Objektifi Fark Yaratıyor

Osman Yıldız’ın Objektifi Fark Yaratıyor
11 Eylül 2019 08:30

Fotoğrafçılık, ışık ile görüntüyü en ideal noktada buluşturarak en iyi görüntüleri yakalama işi olarak görülüyor. Teknik bilgilerin yanısıra özel bir yetenek gerektiren fotoğrafçılık, günümüzün en özel zanaatları arasında yer alıyor. Fotoğraf çekmeyi boş zamanlarda yapılacak hobi faaliyeti olarak görenlerin çoğunlukta olmasına rağmen, bu alana profesyonel olarak eğilenler hemen fark yaratıyor. Ölümsüzleştirdikleri kareler ile milyonlarca kişinin ilgisini çeken fotoğrafçılar, sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girmeyi de başarıyor. Çalışmalarını dikkatle izlediğimiz Osman Yıldız da sosyal platformlarda aranan isimlerin başında geliyor. Her geçen gün artan takipçi sayısı ile dikkatleri üzerine çeken genç fotoğrafçı dünyaya yayılan ünü ile de adından söz ettiriyor.

 

Osman Yıldız İmzalı Kareler Sınırları Aşıyor

 

Gösterdiği performans ile birçok firmadan iş teklifi alan Osman Yıldız, model ve mekân görselleriyle ön plana çıkıyor. Ülkemizin en güzel yerlerini kendi sosyal medya platformlarından paylaşan fotoğrafçının paylaşımlarını binlerce kullanıcı beğeniyor ve paylaşıyor. Böylelikle hem görsel bir ziyafet sunuyor hem de ülkemizin turizmine katkıda bulunuyor. Bunun yanında birçok kurumsal ya da bireysel projede yer alarak, model fotoğrafları çekiyor. Yeni paylaşımları büyük merakla beklenen fotoğrafçının her yeni fotoğrafı büyük bir etkileşim alıyor.

 

Osman Yıldız Hayallerinin Peşinden Gidiyor

 

Osman Yıldız’ın fotoğrafçılıktaki başarısı, çocukluğundan gelen tutkusunu mesleğe dönüştürmesinden kaynaklanıyor. Küçük yaşlardan itibaren fotoğraf makinelerine ilgi duyan ve fotoğraf çekmekten mutluluk duyan sanatçı, sevdiği işi yapmanın büyük bir fırsat olduğunu söylüyor. Genç fotoğrafçı; bu alanda devam ettiği için hiçbir zaman hayal kırıklığı yaşamadığını ve çalışmalarına olan ilgi üzerine motivasyonunun arttığını belirtiyor. Osman Yıldız’ın hobi çekimleri ile ajanslar için yaptığı çalışmalar, sosyal medyanın en ilgi çeken fotoğrafları arasında gösteriliyor. Birçok fotoğraf eleştirmeni tarafından en iyiler listesinden gösterilen Yıldız, Türkiye dışında da birçok fotoğraf sever tarafından takip ediliyor.

 

Başarılı Fotoğrafçı Yazılımla İlgileniyor

 

Tüm enerjisini fotoğraf çekimlerine, fotoğrafların düzenlemelerine ve sosyal medyaya ayıran ünlü fotoğrafçı; yazılım alanındaki bilgisini de taze tutuyor. Yazılım çalışmalarına freelance olarak devam ediyor ve bu alanda da kendisini geliştiriyor. Programlama ve grafik tasarım işlerindeki bilgisi, fotoğraf alanındaki başarısını aratmıyor. Hayal dünyasının zenginliği ile kodlama alanındaki düzeyini birleştiren Osman Yıldız, kişisel gelişimini sürdürüyor. Ufuk açan fikirleri ve çalışmaları ile iş ortaklarına değer katan sanatçı, görsel alandaki çalışmalarıyla taksir topluyor.

 

Osman Yıldız’ın Popülerliği Her Geçen Gün Artıyor

 

Fotoğrafçının olağanüstü çekimleri, tüm sosyal ağlarda büyük bir ilgiyle karşılaşıyor. Fotoğrafseverleri büyüleyici alan fotoğrafları ile buluşturan Osman Yıldız’ın birçok çalışması farklı kurum tarafından kullanılıyor. Dünya genelinde etkileyici fotoğrafları paylaşan birçok eleştirmen ya da fotoğraf sayfası, Osman Yıldız’ın fotoğraflarını kendi takipçilerine aktarıyor. Etkileyici çekimlere ve sanatçının diğer çalışmalarına kendi ismini taşıyan Instagram sayfasından ve yine https://osmanyildiz.com.tr  ’den ya da https://www.instagram.com/osmanyildizofficial/ instagram sayfasından ulaşabilirsiniz.

1 2 3

 

 

Yorumlar

Yorumlar