Nevşin Mengü: Büyük bir gazetecilik hatası yaptım, ne deseniz haklısınız!

Nevşin Mengü: Büyük bir gazetecilik hatası yaptım, ne deseniz haklısınız!
21 Mart 2018 09:20

Gazeteci Nevşin Mengü’nün kardeşi Avukat Burak Mengü’nün, polis kimliği gösterilmeden sivil ekiplerce gözaltına alındığı iddia edilmişti. Burak Mengü’nün babası, eski CHP Milletvekili Şahin Mengü de yaptığı açıklamada, oğlunun Dudullu’da bir arazide dövülüp serbest bırakıldığını belirtmişti.

 

 

Nevşin Mengü, dün BirGün gazetesindeki köşesinde kardeşi Burak Mengü’nün başına geldiği ileri sürülen olayı anlatmış, kardeşinin başına gelenleri ele alırken, olayın arkasında daha büyük bir resim olduğunu söylemişti.

 

 

İstanbul Emniyeti ise yaptığı açıklamada Burak Mengü’nün görüntülerini paylaştı. Emniyet açıklamasında Burak Mengü’nün şikayetini geri çektiğini belirtti.

 

 

Emniyetin açıklamasının ardından Nevşin Mengü “Yazımda kardeşim Burak Mengü’nün bana anlattıklarını kaleme aldım. Takdir edersiniz ki bir kardeş olarak kaygı duydum ve kaygımı da dile getirdim. Söylediklerinde doğru olmayan noktalar var ise emniyet gerekeni elbette yapacaktır, yapmalıdır” açıklamasında bulunmuştu.

 

 

“NE DESENİZ HAKLISINIZ”

 

 

Nevşin Mengü bugün yeni bir açıklama daha yaptı. Mengü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Ne deseniz haklısınız” dedi ve şu yazıyı paylaştı:

 

 

DYyiHGBVMAA2PUB

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar