Muharrem İnce, fakültesinin önünde diploma fotokopisini dağıttı!

Muharrem İnce, fakültesinin önünde diploma fotokopisini dağıttı!
28 Mayıs 2018 15:10

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a sık sık ‘üniversite diploması’ üzerinden gönderme yapan Muharrem İnce bu kez diplomasının fotokopisini dağıttı.

 

 

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, kendisinin de mezun olduğu Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi’ne gelerek, burada seçmenlere diplomasının fotokopisini dağıttı. İnce, fakülte önünde 1986 yılında mezun olduğu sınıf arkadaşları ve hocalarıyla da toplu fotoğraf çektirdi. Muharrem İnce, cumhurbaşkanlığı adaylığından önce de “Birileri devlet arşivinden üniversite diplomasını hala bulamadı” diyerek Erdoğan’a gönderme yapmış ve ilkokul diplomasını paylaşmıştı. İnce, 2016 yılındaki bir konuşmasında ise “Diploması tartışmalı cahil adam var ya onun üniversite değil, lise diploması da tartışılır” demişti.

 
İNCE, BALIKESİR’DE

 

 

Balıkesir’de partisinin düzenlediği miting öncesinde havayoluyla kente gelen Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, mitinge geçmeden önce 1986 yılında mezun olduğu Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesine geldi. Muharrem İnce’yi burada partililer karşıladı.

 

Mezun olduğu Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi içerisine giren Muharrem İnce, burada partilileri uyararak sadece mezun olduğu sınıf arkadaşları ve hocaları ile bir araya geleceğini belirterek, fakültenin dışına çıkmalarını istedi. Ardından İnce, Necatibey Eğitim Fakültesi girişinde mezun olduğu sınıf arkadaşları, dönem arkadaşları ve hocaları ile buluştu. Arkadaşlarının lakaplarını tek tek söyleyen İnce, toplu hatıra fotoğrafı çektirdi. Muharrem İnce, sohbet ve fotoğraf çekiminin ardından seçmenlere mezun olduğu fakültenin diplomasını dağıttı ve kaç dönem okuduğundan bahsetti.

 

 

Fotoğraf: Mustafa Suiçmez/DHA
 

 

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar