İzmir’in en iyi özel okulu: Rota Koleji

İzmir’in en iyi özel okulu: Rota Koleji
30 Ocak 2018 13:55

Ege’nin incisi güzel İzmir’de yaşayan bir ebeveyn olarak çocuğunuzu özel okula yazdırmaya karar verdiyseniz, karşınıza çıkan onlarca farklı alternatif kafa karışıklığına yol açabilir.

 

 

 

Okul öncesi veya ilkokul başta olmak üzere ortaokul ve fen lisesi gibi eğitim kurumlarına ev sahipliği yapan Rota Koleji ise hem sizin, hem de çocuğunuzun içini ferahlatacak bir seçim olabilir. Bilimsel etkinlikleri, sportif faaliyetleri ve müzikal çalışmalarıyla çocuğunuzun gelecekte tam donanımlı bir birey olmasını istiyorsanız; siz de tercihinizi gönül rahatlığıyla Rota Koleji’nden yana kullanabilirsiniz. Tıpkı çocuğunuz Rota Koleji’ne yazdıran diğer yüzlerce mutlu aile gibi!

Neden Rota Koleji?

Yıllardan bu yana edinmiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübeyle eğitim faaliyetlerini sürdüren Rota Koleji, yaklaşık 7 senelik bir geçmişe sahip. Halen özel okul izmir dendiğinde akla ilk gelen Gaziemir ilçesindeki koleji tercih etmeniz içinse onlarca farklı sebepten bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Kaliteli eğitim anlayışı. Her biri uzun yıllardır tecrübe kazanmış öğretmen kadrosuna ev sahipliği yapan Rota Koleji, güncellenen literatürü ve eğitim teknolojilerini takip ederek öğrencilerin eğitim almasını sağlar. Anlatılan derslerin yalnızca teoride kalması değil, pratiğe geçirilmesi de hedeflenir.
  • Sevgi dolu yaklaşım.Özellikle okul öncesi eğitim alan çocukların okulu sevmesi, ders çalışma ve ödev yapma alışkanlığının kazandırılması esnasında sevgi dolu bir yaklaşımı benimseyen öğretmenleriyle özel okullar izmir arasında öne çıkan Rota Koleji; çocuğunuzun gelecekte daha başarılı olması için sağlam bir temele sahip olmasını sağlar.
  • Gelişmiş okul bilgilendirme sistemi. Çocuğunuz servise bindi mi? Okula zamanında ulaştı mı? Ders notları nasıl? Tüm bu sorular için artık Rota Koleji yönetimini aramanıza veya bizzat okula gitmeniz gerek yok. ROBİS isimli okul bilgilendirme sistemine kayıt olarak çocuğunuzun eğitimiyle alakalı merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.
  • Üstün teknolojik donanım. Rota Koleji’nde akıllı tahtalardan tutun, çocukların online olarak yabancı dil öğrenmesini sağlayacak AB ile ortaklaşa geliştirilen projelere kadar teknolojinin tüm imkânlarından faydalanılır.
  • Gezi ve kültürel faaliyet takvimi.Eee, hep ders çalışmak olmaz! Çocukların zaman zaman ferah bir nefes alıp yalnızca sınavlara hazırlanmak yerine kültürel bilgi birikimlerini geliştirmelerini de hedefleyen Rota Koleji, bu doğrultuda gezi programları düzenlemeyi sürdürüyor. İzmir’in turistik noktalarından tutun Çanakkale gezilerine kadar birçok faaliyet bu kapsamda gerçekleştiriliyor. Bu da en iyi kolejler izmir dendiğinde akla Rota Koleji’nin gelmesini sağlayan bir diğer etken.

Çocuğunuz için en iyi ve doğru olanı belirlemek, bir ebeveyn olarak sorumluluklarınız arasında yer alır. Siz de çocuğunuzun yüksek kaliteli bir eğitim almasını sağlamak için Rota Koleji’ni seçebilirsiniz. Uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla İzmir’in bir numaralı özel okulu haline gelen Rota Koleji’nin hizmet ve faaliyetleri hakkında daha detaylı bilgiye rotakoleji.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar