İstanbul dikkat! Yarın başlıyor… Meteoroloji’den son hava durumu raporu!

İstanbul dikkat! Yarın başlıyor… Meteoroloji’den son hava durumu raporu!
10 Ekim 2018 08:00

Son dakika hava durumu tahminlerine göre yurdun doğu kısmını bugün etkisi altına alan yağışlar yarından itibaren İstanbul ve çevresinde de etkili olacak. Yurdun büyük bölümünü etkileyecek olan yağışlar İstanbul ve çevresinde hafta sonu da dahil olmak üzere günlerce sürecek.

 

 

 

Yağmurlu günler geliyor, son dakika tahminlerine göre yağışlar yolda. Bugünden itibaren yurdun önemli kısmında kendini gösterecek olan yağışlı havanın yarın İstanbul’u etkilemesi bekleniyor. Pazar gününe kadar İstanbul’da devam edecek olan yağışlara dair son dakika tahminlerine göre hava sıcaklıkları da yağışlarla beraber adım adım düşecek.

 

YAĞMUR VE RÜZGAR ETKİLİ OLACAK

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Batı Akdeniz, İç Anadolu’nun güney ve doğusu, Orta Karadeniz kıyı kesimi, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu’nun doğusu, İstanbul, Sinop, Afyonkarahisar, Muğla, Uşak ve Denizli çevreleri ile Balıkesir’in kuzey kıyıları ve Kırklareli’nin kıyı kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

 

Sözcü

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar