İmamoğlu’ndan yandaş sunucuya gönderme!

İmamoğlu’ndan yandaş sunucuya gönderme!
21 Mart 2019 21:36

Halk TV’de yayınlanan Seçim Özel programına katılan CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Ülke TV’de katıldığı programda sürekli sözünü kesen yandaş sunucuya göndermede bulundu. İmamoğlu, programın sunucusu İdris Akyüz’e, “Beni kesen yayıncının ne hale geldiğini biliyorsun” demesi üzerine salon kahkahalara boğuldu.

 

 

 

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Halk TV’de İdris Akyüz’ün moderatörlüğünde Seçim Özel programında; Uğur Dündar, Ayşenur Arslan, Şaban Sevinç ve Tuba Emlek’in sorularını yanıtladı.

 

Programın başında İdris Akyüz’ün araya girip bir duyuru yapmak istemesi üzerine İmamoğlu, Ülke TV’deki programda yandaş sunucuyla yaşadıklarını hatırlattı. İmamoğlu, “Beni kesen yayıncının ne hale geldiğini biliyorsun. Ben öncelikle her kesime pozitif konuşan iş yapmaz, siyaset işi sahada polemik ister söylemleri ile karşılaştım. Yüzümüz halka dönük. Rakip kim diye uğraşmam. O kadar dolu dolu programımız var ki. Uzmanlarla toplantı yapacaksınız, halka anlatacaksınız.Kendimi ifade ettim ve sorumluluğumu ifade ettim. Sözüm neyse özüm de o. Belediye başkanlığını vatandaşın kalbini kırmak için yapmıyorum” dedi.

 

İmamoğlu’nun bu esprisi salonda kahkahalara neden oldu.

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar