Hunter Çizme Türkiye

Hunter Çizme Türkiye
9 Ekim 2019 13:39

Orijinal olarak İskoçya’nın bol yağmurlu ve önceden tahmin edilemeyen iklimi için su geçirmez olarak tasarlanan ve 1856 yılından bu yana üretilen Hunter bot ve çizme modelleri o zamandan günümüze erkek bot modelleri, kadın bot ve çizme modelleri ile dayanıklılık ve rahatlığın temsilcisi durumunda.

 
Hunter çizme ve bot modelleri arasında ilk öne çıkan model 1956 yılında Wellington olmuş. Günümüzde eski tarz el işçiliğini en son teknoloji ile üretilmiş hammadde ile bir araya getiren Hunter, zengin renk seçenekleriyle kötü hava koşullarında bile farklılık yaratmanıza olanak tanıyor. Ortopedik Hunter botların iç bölümü lateks kumaş ve üzeri dokuma naylon ile kaplanıyor. Hunter botlar tamamen su geçirmezlik garantisi ile satılıyor.

 
Kötü hava koşullarında stilimizden ödün vermek zorunda kaldığımız zamanlar olabiliyor… Neyse ki sevimlilikleri ile bizleri kurtaran Hunter yağmur çizmeleri var!

 
Hunter Yağmur çizmeleri özellikle sonbahar aylarının kurtarıcısıdır. Rengarenk seçenekleri ile gönlümüze taht kuran, hem şıklığı hem de pratikliği ile öne çıkan Hunter yağmur çizmeleri, her kadının dolabında bulunması gereken bir parçadır. Islak, soğuk ve kötü havalar demek aynı zamanda soğuk ve kötü bir tarz anlamına gelmiyor. Üstelik yağmurlu, hatta belki de karlı havalarda mahvolacak kaliteli ve pahalı ayakkabılarınız anlamına da gelmiyor. Çünkü tam da bu zamanlar için yaratılmış Hunter yağmur çizmeleri, hem şıklıkları hem de pratiklikleri ile vazgeçilmez birer parçamız olmuş durumdalar. Hunter Çizme her şekilde kendi stilinizi yansıtmanıza olanak tanıyorlar. Hunter çizmelerini yağmursuz havalarda bile kullanmaktan oldukça zevk alacağınız birer ayakkabıya dönüşecekler.

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar