Hakan Şükür: Allah’tan  twitter kapanmadı da cevap verebiliyoruz

Hakan Şükür: Allah’tan twitter kapanmadı da cevap verebiliyoruz
7 Mart 2014 16:25

İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, AKP Milletvekili Ali Gültekin Kılınç’ın ‘Hakan Şükür ve kardeşi Gökhan Şükür’ün 17 Aralık operasyonunun senaryosunu hazırlayanlar arasında’ iddiasıyla ilgili çok sert bir dille Twitter üzerinden yanıt verdi. Şükür açıklamasında ‘Allah’tan daha twitter kapanması da cevap veriyoruz’ dedi.

 

HAKAN ŞÜKÜR’ÜN AÇIKLAMALARI

 

“Dünya Karması’na gidip yeni döndüm hala Süleyman’ın parayı yamayacak yer bulamamışlar. Allah’tan daha tweeter kapanmadı da Cvp veriyoruz…)

 

Vekil olmak yalancı olmaya engel değil demek ki…) Şu Süleyman’ın paralarına bir yer bulamadılar…))

 

Ey vekil öyle iftira atmak ile olmuyor. Iddianı ispatlamazsan namertsin. Goy goy siyasetçisi seni…

 

Kıyakçılık siyasetinin sonu ayakçılıktır. Sizi önce adaletten sonra Allah’tan kim kurtaracak?

 

Sizin kara propağandanız çok yakında kendi ayağınıza dolaşacak inşallah…Zaman herşeyi ortaya çıkaracak. Utancaksınız yüzünüz kalırsa.

 

Acınacak hal..) Canı sıkılan, artık üretecek yalan bulamayan dönüp dolaşıp iftira atıp prim yapmaya çalışıyor..)

 

AKP’Lİ KILIÇ’IN İDDİASI

 

Gültekin Kılınç, yaptığı açıklamada, “16 Aralık akşam namazı sonrası, bütün bankalar kapanmış ancak Hakan Şükür’ün kardeşi Gökhan Şükür elinde 4,5 milyon dolarlık parayla Halk Bankası Genel Müdürünün evine gelmiş. Hakan Şükür ise bu olaya aracı olmuş. Para ise yapılacak bir üniversite için hayırseverlerce toplanmış. Para ertesi gün transfer edilecekken, 17 Aralık sabahı, namaz vaktinde Halk Bankası Genel Müdürünün evine baskın yapılıyor ve aslında sır olması gereken bilgiler bir anda basınla paylaşılıyor. Çuvallarla dolu evrak ise bir gecede, her nasılsa savcı tarafından okunuyor. Bunun sonucu Türkiye genelinde ülkenin kalkınması için önemli projelerin sahiplerini, üstlenicilerini ve Türkiye’yi ileriye taşıyacak mimarları bir anda içeriye aldılar ve mal varlıklarına da el koydular. Maksat Türkiye’nin şaha kalkışını önlemekti” diye konuştu.

 

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar