Gültekin, önce İnce’ye iftira tweeti attı; sonra sessizce sildi!

Gültekin, önce İnce’ye iftira tweeti attı; sonra sessizce sildi!
13 Temmuz 2018 13:59

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün medyadaki temsilcisi olarak nam salan, İslamcı yazar Levent Gültekin, twitter hesabından, CHP’nin Cumhurbaşkanı Muharrem İnce ile ilgili, seçim gecesiyle ilgili, daha önce AKPli Fuat Uğur’un köşesinden attığı ifitaraların bir benzerini paylaştı.

 

 

Ancak Twitter’dan vatandaşlardan gelen tepkilere dayanamayan Gültekin, hiçbir şey olmamış gibi bir anda tweetini silmek zorunda kaldı.

 

 

Abdullah Gül’ün CHP-İyi Parti ve Saadet ittifakının ortak çatı adayı olması için kamuoyu oluşturma girişimleriyle tanınan Gültekin’in bu çirkin hareketi dikkatlerden kaçmadı…

 

 

Cumhurbaşkanı adaylığını açıklayan ancak imza toplama aşamasında adaylıktan vazgeçen Levent Gültekin, 24 Haziran gecesi Muharrem İnce’nin neler yaptığıyla ilgili çok çarpıcı iddialarda bulundu. İnce’nin seçim gecesi aşırı derecede alkol alıp kör kütük sarhoş olduğunu ve bu sebeple yanındakiler tarafından eve kapatılarak televizyona çıkartılmadığını öne sürdü.

 

 

SAT 11:00’E KADAR ALKOL ALINCA… Katıldığı bir programda Muharrem İnce’nin seçim gecesi alkol aldığını iddia eden Gültekin, “Saat 11’de kadar fazla alkol alıyor ve o saatten sonra televizyonların karşısına çıkamayacak hale geliyor ve eve kapatıyorlar” dedi.

 

 

‘EMİN OLMADIĞIM BİLGİYİ PAYLAŞMAM’..

 

Levent Gültekin, “Ben emin olmadığım bilgileri paylaşmam” diyerek iddiasının kesin olduğu söyledi.

 

Levent Gültekin daha sonra ise; sosyal medya hesabından yaptığı açıklama için özür diledi. Gültekin, “O geceki karanlık noktaların yarattığı umutsuzluğu dağıtayım derken paylaştığım bu gereksiz bilgiden dolayı herkesten özür dilerim. Tekrar edeyim kaynağım sağlam olsa da esas olan muhatabın yaptığı açıklamadır. Niyetimiz iyi bir şey yapmak olsa bile bir şey yaparken yanlış yapıyoruz, hata ediyoruz, insanız hata insana ati bir şey. Bazen kendimize yakışmayacak söz ve davranışlarda bulunuyoruz. Niyetin iyi olması o yanlışları aklamıyor.” ifadelerini kullandı.

 

İşte Levent Gültekin’in sosyal medya hesabından yaptığı o paylaşımlar; Levent Gültekin sosyal medya hesabından yaptığı açıklama için özür diledi. Gültekin, “O geceki karanlık noktaların yarattığı umutsuzluğu dağıtayım derken paylaştığım bu gereksiz bilgiden dolayı herkesten özür dilerim. Tekrar edeyim kaynağım sağlam olsa da esas olan muhatabın yaptığı açıklamadır. Niyetimiz iyi bir şey yapmak olsa bile bir şey yaparken yanlış yapıyoruz, hata ediyoruz, insanız hata insana ati bir şey. Bazen kendimize yakışmayacak söz ve davranışlarda bulunuyoruz. Niyetin iyi olması o yanlışları aklamıyor.” ifadelerini kullandı.

 

 

İşte Levent Gültekin’in sosyal medya hesabından yaptığı o paylaşımlar;

 

T1

T2

 

 

Yorumlar

Yorumlar