En iyi Avukat Otomasyon Programları

En iyi Avukat Otomasyon Programları
10 Ağustos 2020 12:09

En iyi avukat otomasyon programları kullanımı kesinlikle bu teknolojik devirde kullanılması şart olan işleri bir o kadar hızlandıran önemli bir hukuk otomasyon sistemidir. Bunlar hukuk bürosu programları sınıfına girip, avukat programları olarak geçerler.

Peki Avukatlar Neden Bu sisteme ihtiyaç duyarlar

Avukatların zamanları genellikle kısıtlı olur, iş yoğunluğundan dolayı bazen de müvekkillerin son dakikaya iş bırakmaları ellerini kollarını bağlamaktadır. En iyi işi yapabilmek ve maddeleri atlamamak için kesinlikle avukatlar bu hukuk bürosu programları kullanmak zorundadırlar. Bireysel olarak düzenlenen bilgilerin dikkat dağınıklığı veya müvekkil bilgilerine ulaşamama durumunda iş aksamaktadır, işte bu en iyi avukat otomasyon programları devreye girmektedir.

En iyi avukat otomasyon programları nasıl kullanılmalıdır?

Genelde hukuk otomasyon sisteminde ulaşılabilirlik olması için ağ veri tabanlı olanlar tercih edilmelidir. Hem bilgileri anında tazeleme hem takip hem ise muhasebeyle alakalı tüm tarihleri ödemeleri bir çok sistemi düzenleyeceği için kesinlikle hukuk bürosu programını kullanmanız şart olacaktır.

Hukukta Bürosu Program Ayrıntıları Nelerdir?

Dosyaların tümü çalışan personel tarafından işlenen masrafları carileştirirsiniz,  müvekkilin cari hesaplarını ve personelin avans hesabını hızlı ve kolay şekilde takip edebilirsiniz. Serbest Meslek Makbuzu (SMM ) şablonunuzu hazırlayıp programdan yazdırabilirsiniz. İş başına ücreti taban veya tavan ücretleri veya saat başı ücretlendirilme modellerinde çalışabilir, faturalarınızı saat veya iş başı çalışmalarının üzerinden oluşturabilirsiniz.
Avukat Programının Farklı Yönleri Nelerdir?

Hukuk bürosu programları hatırlatıcı uygulaması ve takvimler sayesinde artık temyiz ve cevap dilekçesi gibi önemli tarihleri gözden kaçırmanızı engelleyecektir. Dosyalarınızın inceleme , duruşma gibi etkinlik günlerini düzenli olarak takip edebilir etkinliklere işleyeceğiniz notlarınıza her zaman, avukat programının sunduğu kolaylıkla geçmişe dönük ulaşabilirsiniz.

Avukat Programının Müvekkil ve İletişim Rehberi

Sizlerin rahatı ve kolaylığı için kullanılan kullanıcı girişi bilgilerini oluştururken bireysel ve kurumsal müvekkillerinizin iletişim bilgilerini kaydedeceksiniz. Özellikle müvekkilin ilişkili dosyaları, belgeleri, etkinlikleri , görevleri , masrafları, ve cari hesap özellikleri gibi olan bir çok noktaya müvekkil kartından ulaşabilirsiniz. Bu avukatlık uygulaması ile telefon rehberinizdeki kayıtlarınızdan kolaylıkla müvekkil kartı bile oluşturabilirsiniz.

 

Yorumlar

Yorumlar