Doktor muayene etti, Kılıçdaroğlu’na özel program çıkardı!

Doktor muayene etti, Kılıçdaroğlu’na özel program çıkardı!
17 Haziran 2017 15:26

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adalet Yürüyüşü’nün üçüncü gününe başlamadan önce gazetecilerle yaptığı konuşmasında, “Ömer Faruk Kavurmacı için verilen tutuklama kararını doğru bulmuyorum” dedi.

 

 

HABER VE FOTOĞRAFLAR: RİFAT BAŞARAN-SELAHATTİN SÖNMEZ / Hürriyet

 

Bu arada spor yaralanmaları konusunda uzman olan bir doktor Kılıçdaroğlu’nu muayene etti. Doktor Kılıçdaroğlu için özel bir egzersiz programı hazırladı. Doktorun tavsiyesi ile mola süreleri ve mesafesi de yeniden belirlendi. Ayrıca bugün için yürüyüş mesafesi toplamda 16 kilometre ile sınırlandırıldı.

 

 

 

YÜRÜYÜŞ MESAFESİ DÜŞÜRÜLDÜ, DOKTOR MUAYENE ETTİ

 

 

Adalet Yürüyüşü’nün 3. gününde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu spor yaralanmaları konusunda uzman olan bir doktor muayene etti. Doktor Kılıçdaroğlu için yürüyüş öncesi ve sonrasında yapması gereken egzersiz hareketlerini içeren bir program çıkardı.

 
Ayrıca ilk iki günlük yoğun yürüyüş ve bugün hava sıcaklıklarının çok artması nedeniyle yürüyüş mesafesi 16 kilometreye düşürüldü. İlk iki gündü mesafe 20 kilometreydi. Mola süreleri de doktorun tavsiyesi üzerine yeniden düzenlendi.

 
Bu arada Kahramankazan’dan geçerken yürüyüş için emniyet güçleri özel tedbirler aldı. İki TOMA yürüyüşe eşlik ederken drone sayısı da arttırıldı.

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar