CHP’li Tezcan: Türkiye’de bir kayınpeder-damat hukuku oluşturuldu

CHP’li Tezcan: Türkiye’de bir kayınpeder-damat hukuku oluşturuldu
14 Haziran 2017 17:59

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, “Cumhuriyet yazarları tutuklu, aydınlar tutuklu ama FETÖ’ye övgü düzenler serbest. Türkiye’de bir kayınpeder- damat hukuku oluşturuldu” dedi.

 

 

 

 
“BU KÖTÜ GİDİŞİN DEĞİŞMESİ GEREKİYOR”

 

 

Bülent Tezcan “16 Nisan’dan bu yana 70’e yakın şehidimiz var. Böyle giderse biter mi? AKP’nin anlayaşı sürdükçe terör bitmez maaselef. Sürekli olarak terörden iktidar üretme peşindeler. Bugüne kadar belli ölçülerde başarısız olduklarını söylemek mümkün değil. Bu kötü gidişin değişmesi gerekiyor” dedi.

 

 

“KOMİSYONUN BAŞINDA FETÖ MUHABBETİ İLE MAUF BİR ŞAHSI GETİRDİLER”

 

 

Bülent Tezcan, “15 Temmuz darbe girişiminin arkasındaki bütün gerçekler ortaya çıksın diye komisyon kurulsun istedik ısrarla kaçtılar. Çalışmayı bloke ettiler. En sonunda komisyonun başınaa FETÖ muhabbeti ile mauf bir şahsı getirdiler” dedi.

 

 

“ÇEKİN KİRLİ ELLERİNİZİ GAZETECİLERİN KALEMİNDEN”

 

 

Bülent Tezcan “Sözcü gazetesinden Gökmen Ulu ve Mediha Olgun yaptığı haber yüzünden tutuklu. Sözcü, FETÖ’nün en revaçta olduğu dönemde birilerinin önlerinde secde ettiği dönemde FETÖ’ye karşı en cesur manşetleri atan bir gazete. Anlaşılır gibi değil. Cumhuriyet yazarları tutuklu, aydınlar tutuklu ama FETÖ’ye övgü düzenler serbest. Türkiye’de bir kayınpeder- damat hukuku oluşturuldu. Çekin kirli ellerinizi gazetecilerin kaleminden” diye konuştu.

 

 

Kaynak: ANKARA (DHA)

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar