CHP’li İnce: Sen belediye başkanının istifasını isteyince orada duracaksın

CHP’li İnce: Sen belediye başkanının istifasını isteyince orada duracaksın
20 Ekim 2017 22:39

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, duayen gazeteci Uğur Dündar’ın sunumuyla ekranlara gelen Halk Arenası’nın konuğu oldu.

 

 

 

 

İnce, gündemden düşmeyen konusu olan istifalarla ilgili önemli açıklamalarda bulunarak, “Biz parti olarak ilçe başkanının istifasını isteyebiliriz ama sen belediye başkanının istifasını isteyince orada duracaksın” dedi.

 

 

 

Duayen gazeteci Uğur Dündar’ın sunduğu Halk Arenası gündeme bomba gibi düşecek konularla hız kesmeden devam ediyor. Binlerce vatandaşın da misafir olduğu programda, cesur duruşu ve kendine özgü çarpıcı eleştirileriyle sevilen CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce çok önemli açıklamalarda bulundu.

 

İnce yaptığı açıklamada, “Biz parti olarak ilçe başkanının istifasını isteyebiliriz, ama belediye başkanının istifasını isterken duracaksınız. Ona oy vermeyenlerin de nedenini bilme hakkı vardır.

 

1- Bylock mu var.

 

2- Yolsuzluk mu var? Tehdit ediyorsun ‘sonu kötü olur’ öyle bir şey varsa hem görevden alacaksın hem savcıya teslim edeceksin.

 

 

“SENİN DE KAFANI KOPARIR”

 

Belediye başkanının istifasını istemek doğru değil, biz Gökçek’i savunmuyoruz. Sen başkanlık sevdalısıydın, tek adam yaparsan zamanı geldiğinde senin de kafanı koparır.

 

“RECEP RECEP’E KARŞI”

 

Bursa Belediye Başkanı açıklama yapıyor. Erdoğan da “sonu kötü olur” diyor. Özetleyim, Recep Recep’e karşı yakında karışacak bu çarşı.

 

Sizin yapacağınız bir iş var, kimde Bylock çıktıysa açıklayacaksınız.

 

“YARGI ADAM OLSUN”

 

Çözümü basit, Gökçek’te Bylock var mı yok mu? Açıklayın parsel parsel satan siz, yurtları kuran siz. 17 üniveriste kurdurdunuz. Bank Asya’nın kurdelasını kesen siz.

 

Türkiye’nin bir tane büyük sorunu var: Yargı. Yargı adam olsun her şey düzelir

 

“SÖZCÜ’DEN ÖĞRENECEK HALLERİ YOK”

 

Bir örnek vereyim. Sözcü gazetesinin muhabiri Gökmen kardeşimiz çok net.

 

1 – Muğla’da görülen bir dava var 2 -Darbeleri Araştırma Komisyonu’nun raporu var. Komisyonun raporunda da mahkeme kayıtlarında da var.

 

Sen ne diye bu çocuğu içeride tutuyorsun. Diyorsun ki “Darbeciler Gökmen’in haberinden öğrendi”, Darbeciler onu biliyordu da sen darbeyi eniştenden öğrendin diye onlar da Sözcü’den öğrenecek halleri yok” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Sözcü

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar