CHP’de 37. Olağan Kurultay takvimi İstanbul’da ilçe kongreleri ile sürüyor!

CHP’de 37. Olağan Kurultay takvimi İstanbul’da ilçe kongreleri ile sürüyor!
12 Ocak 2020 16:30

Cumhuriyet Halk Partisi 37. Olağan Kurultay takvimi tamamlanan mahalle kongrelerinin ardından ilçe kongreleriyle devam ediyor.

 

 

Yerelin Gündemi’nden Serkan Ulu ‘nun haberine göre; İstanbul’da bugüne kadar toplam 27 ilçe kongresi gerçekleşti.

Kalan 12 ilçenin kongresinden 8’i bugün gerçekleşecek. Geriye kalan 4 ilçenin kongresi ise haftaya gerçekleşecek ve böylelikle CHP İstanbul’daki ilçe kongreleri tamamlanmış olacak.

 
İŞTE BUGÜN (12 OCAK 2020 PAZAR) İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞECEK OLAN 8 İLÇENİN KONGRE LİSTESİ:

 

CHP ADALAR İLÇE KONGRESİ
TARİH: 12 OCAK 2020

YER: BÜYÜKADA ANADOLU KULÜBÜ

BEYKOZ İLÇE KONGRESİ
TARİH: 12 OCAK 2020

YER: ŞAHİN KÖKTÜRK SPOR KOMPLEKSİ

KARTAL İLÇE KONGRESİ
TARİH: 12 OCAK 2020

YER: BÜLENT ECEVİT KÜLTÜR MERKEZİ

PENDİK İLÇE KONGRESİ
TARİH: 12 OCAK 2020

YER: YUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ

TUZLA İLÇE KONGRESİ
TARİH: 12 OCAK 2020

YER: İDRİS GÜLLÜCE KÜLTÜR MERKEZİ

BEYOĞLU İLÇE KONGRESİ
TARİH: 12 OCAK 2020

YER: ELİTE WORLD HOTEL

FATİH İLÇE KONGRESİ
TARİH: 12 OCAK 2020

YER: İBB FATİHALİ EMİRİ KÜLTÜR MERKEZİ

BAŞAKŞEHİR İLÇE KONGRESİ
TARİH: 12 OCAK 2020

YER: ESKOOP ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ

 
GELECEK HAFTA SONU YAPILACAK OLAN SON 4 İLÇENİN KONGRE LİSTESİ İSE ŞU ŞEKİLDEDİR:

 

ÜSKÜDAR İLÇE KONGRESİ
TARİH: 18 OCAK 2020

YER: BAĞLARBAŞI KÜLTÜR MERKEZİ BOĞAZİÇİ SALONU

ARNAVUTKÖY İLÇE KONGRESİ
TARİH: 19 Ocak 2020

YER: Arnavutköy Belediyesi Kültür Merkezi Salonu

BAKIRKÖY İLÇE KONGRESİ
TARİH: 18 OCAK 2020

YER: LEYLA GENCER OPERA VE SANAT MERKEZİ

ÇATALCA
TARİH: 19 OCAK 2020

YER: NAZIM ÖZBAY KÜLTÜR MERKEZİ

 
CHP İSTANBUL’DA YAPILAN KONGRELERDE BELLİ OLAN 27 İLÇENİN BAŞKANLARI İSE ŞU ŞEKİLDEDİR:

Büyükçekmece : Hüseyin Remzi Gökbulak

Beylikdüzü : Taşkın Özer

Avcılar : Erdal Nas

Esenyurt : Hüseyin Ergin

Küçükçekmece : Turgay Özcan

Bahçelievler : Özgür Çelik

Bağcılar : Murat İmrek

Esenler : Bülent Ütebay

Zeytinburnu : Metin Doğan

Şişli : Oya Akman

Sultangazi : Murat Poyraz

Gaziosmanpaşa : Hakan Bahçetepe

Sarıyer : Sevim Yalınkılıç

Sancaktepe : Muharrem AydınSultanbeyli : Hayati Bozkaya

Maltepe : Ali Cengiz Erol

Ataşehir : Celal Yalçın

Şile: İbrahim Çelik

KADIKÖY: ALİ NARİN

ÇEKMEKÖY: HÜSEYİN KIZILDAŞ

BEŞİKTAŞ: GÖZDE FİL

SİLİVRİ: BERKER ESEN

GÜNGÖREN: TEMEL AKKOÇ

EYÜP: DOĞAN SARITAŞ

BAYRAMPAŞA: HASAN MUTLU

ÜMRANİYE: ZEYNEL KIZILKAYA

KAĞITHANE: CİHAN İLİM YEŞİLDAĞ

 

 

Yorumlar

Yorumlar