CHP Çeşme’den adaylık açıklaması

CHP Çeşme’den adaylık açıklaması
9 Ekim 2018 11:25

Ekrem Oran, Çeşme İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek, Çeşme Belediye Başkanı aday adaylığını duyurdu.

 

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Çeşme İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Ekrem Oran Çeşme Belediye Başkanı aday adaylığını açıkladı. Oran’ın açıklaması şöyle oldu:

 

“Mayıs 2014’ten bu yana büyük bir gururla yürüttüğüm Cumhuriyet Halk Parti’mizin Çeşme İlçe Başkanlığı görevimden, Çeşme Belediye Başkanı Aday Adaylığım nedeniyle, genelge gereği istifa ettiğimi açıklıyorum.

 

Büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu partisi Cumhuriyet Halk Parti’mizin, Çeşme İlçe Başkanlığında görev yapan ve bugüne kadar birlikte, omuz omuza yürüdüğümüz tüm dava arkadaşlarıma, bizimle birlikte ter döken, emek veren yurttaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.

 

Çocukluğumdan beri bir parçası olduğum, on yıl (2004-2014) Belediye Meclis Üyeliği görevini onurla üstlendiğim, CHP İlçe başkanlığım süresince mahalle mahalle, ev ev dolaştığım, Çeşmemizin önceliklerini, hemşehrilerimin sorunlarını ve beklentilerini biliyorum.

 

Hedefim fark yaratmak ve Ovacık, Ildırı, Germiyan, Reisdere, Şifne, Dalyan, Çiftlikköy, Ilıca, Alaçatısıyla Çeşme’yi artık, hak ettiği noktaya taşımaktır.

 

Kimse merak etmesin reçetemiz hazırdır.!

 

Turizmcimize, esnafımıza, balıkçımıza, çiftçimize, işçimize, memurumuza, engellimize, annemize, dara düşmüş bir babaya, iş bulamayan kardeşimize, emeklimize, öğrencimize el uzatmak, sokaktaki kediye, köpeğe, uçan kuşa, denizimize, plajımıza, rüzgârımıza, kavunumuza, enginarımıza, gelenek ve göreneklerimize sahip çıkmak boynumuzun borcudur.

Çeşme’de Şimdi Çalışma Zamanı!

 

M. Ekrem Oran
Çeşme Belediye Başkan Aday Adayı”

bf6f288d4241cf14_1241x1600

Yorumlar

Yorumlar