CHP Çankaya örgütü sel oldu yandAŞ kanalın önüne aktı!

CHP Çankaya örgütü sel oldu yandAŞ kanalın önüne aktı!
26 Mart 2019 17:00

CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşçıer, CHP Çankaya İlçe Başkanı Fahri Yıldırım ile çok sayıda yurttaştan, CHP Çankaya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hikmet Tanıl’ın ATV kanalında terör örgütü üyesi gibi gösterilmesine tepki geldi. Yapılmak istenen basın açıklamasına polis izin vermedi.

 

 

Yerel seçimler yaklaşırken ana akım medya tarafınca muhalefete yönelik karalayıcı haberler de arttı. 24 Mart’ta ATV kanalında çıkan bir haberde CHP Çankaya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hikmet Tanıl’ın terör örgütü üyesi gibi gösterilmesine tepki geldi.

 

 

ATV Ankara stüdyosu önünde bir araya gelen CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşçıer, CHP Çankaya İlçe Başkanı Fahri Yıldırım ile çok sayıda yurttaş, durumu protesto ederek basın açıklaması yapmak istedi. Polis engeliyle karşılaşan CHP’liler duruma tepki göstererek bina girişine “Yandaş Basın” yazılı plaket bırakarak “Yandaş basın bunları da yaz” sloganını attı.

 

 

“AKP TÜM MUHALİFLERE TERÖR YAFTASI VURUYOR”

 

 

CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşçıer, yaptığı açıklamada “Cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir seçim sürecini yaşıyoruz. Maalesef sandıktan, kendileri çıkınca sadece meşru süreci ifade eden bir iktidarla karşı karşıyayız. AKP’nin başkanı ve yöneticileri, her türlü yalan ve iftira ile seçim süreci götürüyorlar. Maalesef kendi oluşturdukları havuz medyası da onların sesi olmuş durumda. Pazar da biber satan Ahmet Amcadan, EYT’ye takılan Ayşe Teyze’ye, ‘geçinemiyorum’ diyen Ahmet’e terörist yaftası vuran, toplumu kutuplaştıran bir iktidarla karşı karşıyayız” dedi.

 

Fotoğraflar: Twitter

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar