CHP adaylar için tarih verdi: İstanbul, Ankara ve İzmir ise…

CHP adaylar için tarih verdi: İstanbul, Ankara ve İzmir ise…
28 Kasım 2018 12:16

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçim çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Seyit Torun; “İstanbul, Ankara ve İzmir’in üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz” diye konuştu.

 

 

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, yaklaşan yerel seçimlerle ilgili yaptığı açıklamada, “3 büyükşehrin adayları ile ilgili olarak çalışmalarımız devam ediyor, buradaki adayları parti meclisine sunduktan sonra açıklayacağız. 6 Aralık’ta büyükşehirlerden açıklayacağımız adaylar olacak ancak şu an da İstanbul, Ankara ve İzmir’in üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz” dedi.

 

Torun, şu ana kadar 250’nin üzerinde ilçe, belde ve il belediye başkan adaylarını açıkladıklarını hatırlatarak, 6 Aralık’ta da bazı büyükşehir belediye başkan adayları da dahil olmak üzere 300 civarında belediye başkan adayını açıklayacaklarını söyledi.

 

18 büyükşehir ile ilgili çalışmaların sürdüğünü belirten Seyit Torun, “Seçimi kazanabilecek, başarılı olacak ve halkta karşılığı olan ve belediyecilik anlamında başarı ortaya koyacak olan arkadaşlarımızın tespiti ile ilgili titiz bir çalışma sürdürüyoruz. 3 büyükşehrin adayları ile ilgili olarak çalışmalarımız devam ediyor, buradaki adayları parti meclisine sunduktan sonra açıklayacağız. 6 Aralık’ta büyükşehirlerden açıklayacağımız adaylar olacak, ancak şu an da İstanbul, Ankara ve İzmir’in üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz” diye konuştu.

 

 

Yorumlar

Yorumlar