Her çeşit hasta yatağı imalatı, satış ve kiralama hizmetleri veriyoruz

Her çeşit hasta yatağı imalatı, satış ve kiralama hizmetleri veriyoruz
8 Mart 2018 17:22

Günümüzde teknoloji ile birlikte paralel olarak devam eden ve yanında birçok değişik fonksiyonu getiren birbirinden farklı hasta yatağı çeşitleri, Haskar Medikal firması bünyesinde en iyi şekilde özel imalat altında yapılmakta ve satış ile kiralama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bugüne dek elde ettiğimiz sağlam tecrübe eşliğinde ve aynı sağlamlıktaki referanslar kapsamında sizlere büyük bir güven sunmaktayız.

 

 

 

Fabrikasyon olarak özel imalat ile doğrudan halka satış işlemini gerçekleştirdiğimiz birbirinden değişik hasta karyolası modellerini çok uygun fiyatlar altında satın alabilirsiniz. Değişik fonksiyonlara sahip hasta yatağı seçenekleri ile birlikte adresinize gelerek profesyonel ekibimiz ile kusursuz bir montaj gerçekleştirmekteyiz. Eğer ileriki dönemlerde herhangi bir durum söz konusu olursa hasta karyolası seçenekleri adına bizimle iletişim kurabilir ve en iyi desteği anında alabilirsiniz.

 

Farklı çeşitlerde hasta yatakları

 

Özellikle insanlar farklı hastalıklar geçirebilmektedirler. Ve bu hastalıklar değişik evreler içerisinde geçirilmekte ve süreleri değişebilmektedir. O yüzden buna paralel olarak değişik fonksiyonlara sahip olan hasta yatakları da büyük bir önem taşır. Örneğin önemli bir kaza geçirmiş insanlar hastaneden çıktıkları zaman evde kısa süreliğine önemli bir bakıma ihtiyaç duyarlar.

 

Bu bağlamda farklı motor sistemlerine sahip olan yataklar içerisinde özellikle sırt bölgesinden hareket yeteneği bulunan hasta karyolası modelleri, günlük olarak iyileşme süreçleri kapsamında hastaların yemek ve ilaç olanaklarını rahatça gerçekleştirmesine fırsat verirken, farklı alternatifler altında televizyon veya kitap okuma gibi aktivitelerin rahat yapılmasına olanak tanınmaktadır. Bütün bunları Haskar Medikal olarak değişik yatak seçenekleri kapsamında, hastalarınızın daha hızlı bir gelişme sürecine girmesine fırsat vermekteyiz.

 

Farklı hastalar için değişik hasta yatakları

 

Özellikle yaşlı insanlar ile birlikte felçli kişiler adına fiziksel ve ruhsal rahatlama büyük bir önem taşımaktadır. Bunları en iyi şekilde sunacak olan birbirinden değişik hasta yatağı modelleri de oldukça önemlidir. Özellikle yan korkuluklar sayesinde hastaların sağa veya sola dönerken herhangi bir şekilde düşme korkusu yaşamamaları adına büyük bir güven sunulmalıdır.

 

Aynı zamanda güçlü tekerlekler sayesinde de yine hastaların ev içerisinde değişik odalara götürülerek onların psikolojik olarak da daha güçlü hale gelmelerine fırsat verilebilir. Tabii hasta karyolası modelleri içerisinde tuvalet veya lavabo ile çağrı düğmesi gibi seçenekler da yine felç hastaları için büyük bir önem arz eder.

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar