Bu ne seviyesizlik Kaftancıoğlu!

Bu ne seviyesizlik Kaftancıoğlu!
1 Eylül 2018 14:57

CHP’de sular durulmuyor. Son günlerde parti içi tartışmalar medyada youn bir şekilde tartışılırken CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun dün paylaştığı bir tweet CHP tabanında yoğun tartışmalara neden oldu.

 

 

H&H ÖZEL HABER

 

Geçen hafta yapılan PM toplantısında, PM üyesi ve Kahramanmaraş milletvekili Ali Öztunç, Kaftancıoğlu’nu eleştirmişti..

 

Öztunç Parti Meclisi’nde Kaftancıoğlu’nun sosyal medya paylaşımlarını gündeme getirerek, bu paylaşımların parti tabanında rahatsızlık yarattığını söyledi. ve şunları kaydetti: “Kaftancıoğlu CHP’yi, köpeği Rocky ve eşiyle mi dizayn ediyor? Bir haber yalanlanacaksa da üslubu bu olmamalı. Bunları da geçin masada bira şişesi, şarap bardağı var. İçiyorsa içsin ama bunu bir parti yetkilisi olarak paylaşım yapmasın! Sayın Kaftancıoğlu’nun paylaşımlarını açıklamaktan siyaset yapamaz hale geldik. Bunları Anadolu’da kimseye anlatamazsınız”

143-630x378

 

Bu tartışmanın ardından Kaftancıoğlu, PM üyesi Ali Öztunç’u ima ederek dün çok seviyesiz bir tweet attı.

 

canan-tweet

 

Halkın Habercisi olarak Ali Öztunç’a ulaşıp konuyla ilgili bilgi almak istediğimiz Ali Öztunç, H&H muhabirine:

 

“Ben PM üyesiyim. CHP kültüründen gelen, CHP terbiyesiyle yetişmiş bir siyasetçiyim. PM toplantısında yapılan görüşmeleri ve partimizin il başkanlarını medya önünde tartışmam.” dedi.

 

Canan Kaftancıoğlu’na dün paylaştığı bu seviyesiz mesajında parti kültürünü hiçe sayan tutumu nedeniyle CHP tabanından yoğun eleştiriler aldı.

tw1

tw2

 

tw3

tw4

tw5

Yorumlar

Yorumlar