Bir anda yol ortasında alev aldı!

Bir anda yol ortasında alev aldı!
10 Kasım 2017 17:00

Avcılar’da, İSKİ ekiplerinin çalışması sırasında, doğalgaz borusu zarar gördü ve birden alevler yükseldi. Metrelerce yükselen alevler korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.

 

 

 

 

Olay, Gümüşpala Mahallesi Yelpaze Sokak üzerinde meydana geldi. İSKİ ekiplerinin çalışması sırasında, iş makinesi doğalgaz borusunu deldi.Borudan alevler yükselemeye başladı. Yol ortasından yükselen alevler mahallede paniğe neden oldu. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri alevlere müdahale etti. Bölgede İGDAŞ ekipleri de sevk edildi. Metrelerce yükselen alevler çevrede bulunan araçlarda da hasara neden oldu. Gazın kesilmesiyle alevler söndü. İtfaiye ve İGDAŞ’ın çalışmaları devam ediyor.

 

AVCILAR’DAKİ YANGINLA İLGİLİ İGDAŞ’TAN AÇIKLAMA

 

Avcılar’da doğalgaz borusundaki yangınla ilgili İGDAŞ’tan yazılı açıklama yapıldı.

 

Yapılan açıklamada, “Bugün öğlen saatlerinde, Avcılar Gümüşpala Mahallesi, Yelpaze Sokak, Doğu Apartmanı önünde bir altyapı kuruluşunun yaptığı çalışması esnasında doğalgaz hattına zarar verilmiş ve yangın çıkmasına sebep olmuştur. Çıkan yangından bir araç ve sokaktaki bazı evler de etkilenmiştir. 187 Doğalgaz Acil Merkezine gelen ihbar üzerine İGDAŞ ekipleri olaya müdahale etmiş, gerekli güvenlik önlemlerini almış ve gaz akışını kesmiştir. Doğalgaz hattında meydana gelen hasarın giderilmesinin ardından, bölgeye en kısa sürede yeniden doğalgaz verilecektir” denildi.

 

 

İhsan YALÇIN İstanbul DHA

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar