Bingöl, Tezcan ve Özkan’dan koltukları için son hamle!

Bingöl, Tezcan ve Özkan’dan koltukları için son hamle!
26 Temmuz 2018 08:15

Son günlerde CHP Genel Merkezi’nde olağanüstü kurultay isteyen delegelerin 643 sayısını geçmesi ile moraller sıfırlandı.

 

 

 

Ülkemizin geleceği yerine kendi geleceklerini önemseyen MYK yöneticileri Tekin Bingöl, Tuncay Özkan ve Bülent Tezcan koltuklarını korumak için il başkanlarını Ankara’ya çağırıp CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek açıklaması için son girişimlerini başlattı.

 

CHP’li il başkanları bu çağrıya uymamaları durumunda görevden alınmakla tehdit ediliyor.

 

CHP il başkanlarının illerindeki delegelerin olağanüstü kurultay taleplerini geri çekmeleri yönünde telkinde bulunmaları öneriliyor.

 

İl başkanlarının bu konuda yapacakları çok fazla bir şey olmamasına rağmen toplum baskısına direnmeden olağanüstü kurultayın yapılması gerektiği yönünde Genel Merkez yöneticilerine beyanda bulunmaları Genel Merkez’de moralleri daha da sıfırlıyor.

 

Gelinen noktada Genel Merkez yöneticilerinin koltuk pahasına da olsa girişimlerinin sonuç vermeyeceği olağanüstü kurultay isteyen delegelerin iradesi doğrultusunda kurultayın toplanmasından başka bir çare olmadığına kesin gözüyle bakılıyor.

 

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar