Beren Saat’ten Kılıçdaroğlu’na teşekkür

Beren Saat’ten Kılıçdaroğlu’na teşekkür
9 Temmuz 2017 20:35

Oyuncu Beren Saat, sosyal medya hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür etti.

 

 

 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘Adalet Yürüyüşü’nden fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan Beren Saat, Kılıçdaroğlu’na Nâzım Hikmet’in “Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine” dizelerini yazarak teşekkür etti.

 

 

İşte Beren Saat’in Kılıçdaroğlu paylaşımı:

 

 

basliksiz-1-54

Yorumlar

Yorumlar

: #0yli olcttp://www.halkinhabercisi.com/tsk-ve-oso-afrinde-bir-koyu-ypgden-aldi">TSK ve ÖSO, Afrintkg-belediy>ri-cekilmelidir">Feyzioğlu: Bu KHK derhal geri çekilmelidir!

TSK ve ÖSO, Afrinumb"> Feyzioğlu: Bu KHK derhal geri çekilmelidir! araustrongfark yoo!="title" ttp://www.halkinhabercisi.com/tsk-ve-oso-afrinde-bir-koyu-ypgden-aldi">TSK ve ÖSO, Afrinbirgul-ayFeyzioğlu: Bu KHK derhal geri çekilmelidir!TSK ve ÖSO, Afrinteate7;de bir köyü YPG’den aldıKaftancıype=', skthorl teateEl://w l:/ clai engel adlon styl1105te-ehit"der-ctir mi?" src="http://www.halkinhabercisi.com/haber-resin bor/n Yyd-dır074: K"ra hoplantiyo; TSK ve ÖSO, Afrinbasbor/n;de bir köyü YPG’den aldıadlon styl1105te-ehit"der-ctir b>n bor/n Yyd-dır074: K"ra hoplantiyo; TSK ve ÖSO, Afrinsna ;de bir köyü YPG’den aldı
col=='https:'?'http"author-0">
="http://wwwcol=='https:'?'http"author-0">
tion="lkilmelidir">

ti