Barış Terkoğlu’na ağabey nasihati!

Barış Terkoğlu’na ağabey nasihati!
17 Ocak 2020 10:39

Hakan Şükür’ün parasız kalıp ‘Uber şöförlüğü’ yapabileceğine inanan var mı?

 

Nihat Genç / VeryansınTV

 

Barış Terkoğlu, temizliğine dürüstlüğüne çalışkanlığına ölünceye dek kefil olabileceğim ODA TV’den arkadaşım. Birinci sınıf bir çocuktur, kim laf ederse, karşısına çıkarım.

Ve ama, dün, CHP’nin başına HDP’yi saranların başında gelen Halk TV’nin ören bayanı Ayşenur Arslan’ın Medya Mahallesi programına çıktı. Ayşenur Arslan, İmamoğlu ve eşine teröristin tiyatrosu ve İBB’nin Sakine Cansız kitabını satmasına karşı oluşan halk tepkisini izole etmek temizlemek için Barış Terkoğlu’nu kullanmaya çalıştı.

Barış da bu sinsi oyuna geldi, ‘İBB her kitabı satıyor’ gibi İmamoğlu’nu savunan cümleler kurdu.

Barış’ın kendini kullandırması, insanı üzüyor, çünkü Barış’ı tanıyorum, dünya güzeli bir çocuk.

Barış, o ‘kahramanlar’ın kitaplarını kim yazdı, Barış, o ‘kahramanları’ yola kim çıkarttı, gayet iyi biliyor. Ama işte, yine de bir şekilde idealist yüreği ve bedeller ödeyerek ve öfkeli bir iradesiyle oluşturduğu tertemiz ismini, bir şekilde sinsi şebekelere ‘alet’ ediyor! Bir yazar kendini kullandırmamalı.

İmamoğlu’nun her yanlışına her şaibesine ‘olumlu’ bakıverirseniz siz de muhalefetin ‘mümin kulu’ oluverirsiniz, şimşek hızıyla ekrana çağırırlar hemen baş tacı ediverirler.

Sokaktaki Hasan ‘siz saraylarda yatarken’ diye bir cümle kurmadığı için iktidar tarafından baş tacı edildi, değişen bir şey yok, muhalif yazarlar da Manukyan kadar zengin İmamoğlu cümlesini kurmadıkları ve terörist destekçisi Kaftancıoğlu’na ses çıkartmadıkları sürece muhalifler tarafından ‘baş tacı’ edilecek.

HDP desteğiyle muhalefet iyileşemez toparlanamaz kahpe ve alçak bir yola girmiştir.

Barış gibi geleceğimizin Uğur Mumcusu adayı gençlerimiz kolay yetişmiyor. Genç bir yazar ona buna taraf oldukça ‘özgürlüğünü’ kaybeder. Bakarsınız ki birden güvenilmez inanılmaz biri oluvermiş. Bu dramı kaldıracak lüksümüz yok.

HDP ve PKK desteğinin bu topraklarda nice delikanlıları kullanıp öğütüp yiyip bitirdiğini çok iyi bilen bizler için, yüreğimiz sızlıyor.

 

https://veryansintv.com/iste-sarayin-sevdigi-fakir-bulundu-hasan/

 

Yorumlar

Yorumlar