AKP’nin ‘Saray gezili üyelik kampanyasına’ CHP’den karşı kampanya!

AKP’nin ‘Saray gezili üyelik kampanyasına’ CHP’den karşı kampanya!
22 Eylül 2020 11:10

Rize’nin Çayeli AKP İlçe Başkanlığı, üye sayısını artırmak için kampanya başlatarak, “Üye olun külliyede 1 gün geçirme fırsatını yakalayın” diye vaat vermişti. CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, sosyal medyadan külliye vaadine karşılık, partisine üye olan kişilere ömür boyu huzur, refah ve demokrasi dolu gelecek garantisi verdi.

 

 

Sözcü’den İsmail Akduman’ın haberine göre Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın memleketi Rize’nin Çayeli İlçesi’nde AKP teşkilatı, üye sayısını artırmak için “Seninle daha güçlüyüz” sloganıyla kampanya başlatmış, kampanya ile ilçe halkı üye olmaya davet edilerek, “Üye olun külliyede 1 gün geçirme fırsatı yakalayın” diye de vaatte bulunmuştu. CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz ise, kendisine ait sosyal medya hesabından “Damping” başlığıyla AKP’nin vaadine cevap verdi.

 

“PARTİMİZE ÜYE OLANLARA ÖMÜR BOYU HUZUR”

 

AKP’nin külliye gezili üyelik kampanyasına yanıt veren Saltuk, “CHP Rize İl Başkanı olarak, partimize üye olacak her yurttaşımıza ömür boyu huzur, refah, bereket ve demokrasi dolu bir geleceği garanti ediyorum. Saray ziyaretine gelirsek; zaten CHP iktidarında o saray halka açılacak” ifadelerini kullandı.

5a971f66-495d-4b63-8696-6f71696fb15e-w

Yorumlar

Yorumlar