AKP’li Yavuz’dan ‘Hiçbir şey olmamış ise kesinlikle bir şeyler oldu’ çıkışı: Kanıtlanırsa istifa edeceğim

AKP’li Yavuz’dan ‘Hiçbir şey olmamış ise kesinlikle bir şeyler oldu’ çıkışı: Kanıtlanırsa istifa edeceğim
10 Şubat 2020 09:20

İstanbul seçimlerinin iptal edilmesinden sonra bir açıklamasında “Hiçbir şey olmamış ise biz diyoruz ki kesinlikle bir şeyler oldu” diyen Yavuz, bu sözünü inkar etti.

 

 

AKP Adapazarı İlçe Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu ‘Teşkilat Buluşması’ programına AKP Genel Başkan Yardımcısı ve AKP Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz da katıldı.

 

 

Kendisine atfedilen sözü CHP’nin ürettiğini, böyle bir sözün olmadığını söyleyen Yavuz, “Ne oluyor bilmiyorum hani bana atfedilen meşhur bir söz var ya; hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu diye. Bunu da CHP’liler üretti, ben ses çıkartmıyorum diye bakmayın. Burada da söylüyorum eğer benim böyle bir sözüm varsa, gocunduğum için söylemiyorum çok da hoşuma gidiyor ve gıda da alıyorum açıkçası. Çünkü bunlarla uğraşsınlar yani sakız lazım, biz de işimizi yapalım. Ama bunu kendileri ürettiler, yok böyle bir söz. Bana birisi ispat etsin, ben istifa edeceğim. Ama eğer CHP ispat edemeyecek ise ve istifa edeceklerse onlardan bir tane ayakta kalmaz, hepsi düşmüş olur” şeklinde konuştu.

 

Fotoğraf: DW/Hilal Köylü

Yorumlar

Yorumlar