AKP’li vekilden Bilal Erdoğan ve Berat Albayrak’ı çok kızdıracak mesaj!

AKP’li vekilden Bilal Erdoğan ve Berat Albayrak’ı çok kızdıracak mesaj!
16 Ağustos 2020 10:30

ABD Başkan adayı Joe Biden’ın aylar önce yaptığı konuşma yeniden gündeme geldi. AKP’li vekil Ali Özkaya ise Biden’e tepki gösterirken “Özellikle ABD ve İngiltere’de Lisans/YL/doktora yapanları doğrudan siyasette ve kamuda devletin üst makamlarına getirmemekte fayda var” dedi.

 

 

Günboyu Gazetesi’nde yer alan habere göre ABD Başkan adaylarından Joe Biden’ın AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile ilgili aylar önce yaptığı konuşma tekrar gündeme geldi. AKP Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada  ABD’de ve İngiltere’de Lisans okuyanları siyasetten ve devletin üst makamlarımdan uzak tutmak istediğini söyledi.

ERDOĞAN VE ALBAYRAK’A GÖNDERME Mİ YAPTI!

Bilindiği üzere Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ve damadı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak öğrenimlerinin bir bölümünü ABD’de yapmışlardı.

Ali Özkaya şu ifadeleri kullandı:

Bu hadsiz ve küstah adama muhalefet tarafından verilen cevapları görünce uzun süredir kafamda oluşan ve sık sık tekrarladığım bir husus var. Özellikle ABD ve İngiltere’de Lisans/YL/doktora yapanları doğrudan siyasette ve kamuda devletin üst makamlarına getirmemekte fayda var…

İşte o mesaj: 

aliozkaya

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar