AKP’li Taşdelen’e yasak aşk kurşunu!

AKP’li Taşdelen’e yasak aşk kurşunu!
8 Ağustos 2017 14:53

Kocaeli’nin Kandıra İlçesi’nde, eşinin çalıştığı ekmek fırınına gelen Hasan Yağız, fırının sahibi ve AKP İlçe yöneticisi Cevat Taşdelen ile eşi Ümmühan Yağız’a ilişki yaşadıkları iddiasıyla kurşun yağdırdı. Cevat Taşdelen yaşamını yitirirken, yaralanan Ümmühan Yağız ise tedavi altına alındı.

 

 

 

 

Olay, saat 10.30 sıralarında, Kandıra ilçe merkezinde bulunan AKP Kandıra İlçe Yönetim Kurulu üyesi Cevat Taşdelen’in sahibi olduğu ekmek fırınında meydana geldi. Eşinin çalıştığı fırına gelen Hasan Yağız, eşi Ümmühan Yağız ve fırının sahibi Cevat Taşdelen ile tartıştı. Tabancasını çıkaran Hasan Yağız kurşun yağdırdı. Silah seslerini duyanlar polise ve 112 Acil’e haber verdi. Olay yerine gelen polis ekibi Hasan Yağız’ı gözaltına aldı. 112 Acil ekibi Cevat Taşdelen’in yaşamını yitirdiğini belirlerken, ağır yaralanan Ümmühan Yağız’a ise müdahalede bulundu. Kandıra Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ümmühan Yağız’ın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

 

 

Cumhuriyet savcısı olay yerinde incelemede bulundu. Tabancası ile 6 el ateş ettiği belirlenen Hasan Yağız ilçe emniyet müdürlüğünü götürülürken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar